YÜKLENİYOR

Hazır Ofis Hakkında Merak Ettikleriniz

Hazır Ofis Hakkında Merak Ettikleriniz

Hazır ofis, son dönemlerde işletmelerin tercihi olmaya başlayan yeni bir ofis sistemidir. Şık, modern ve başarılı iç tasarımlarıyla işletmenizi büyütmeye çalışan, size en iyi şekilde hizmet sağlayabilecek şekilde tasarlanmış ofislerdir.

Zaman ilerledikçe genişleyen dünya ekonomisinde, işletmeler işlerini idame edebilmek için en değerli şeylerin zaman ve emek olduğunun farkına varmıştır. Böylelikle gereksiz masraflarını minimum düzeye indirip, ortadan kaldırmaya başlamışlardır. Bunlardan en önemli masraf kalemi ise ofis masraflarıdır. Her yıl yenilenmesi gereken ofis ekipmanları, sürekli eskiyen ofis malzemeleri derken gizliden gizliye çıkan ofis masrafları işletmeleri bunaltmaya başlamıştır.

Bu masrafları indirgeyerek ortadan kaldırmak isteyen işletmeler, hazır ofis hizmetleri ile taşınarak bu masraflarını minimum düzeye indirmiştir. Hazır Ofis hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken işiniz için en merkezi lokayonda bu hizmeti sağlayan firmalara başvurmak ve sizi bekleyen birbirinden şık ofislerden birini tercih etmek. Anlaşıldığı taktirde, her şeyi hazır ofisinizde anında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Ofis hizmetlerinin en büyük avantajı, adından da anlaşıldığı üzere tamamiyle hazır anlamda sizin kiralamanızı beklemesidir. Hazır Ofisler, tamamiyle sizin iş taleplerinize göre hazırlanır dilerseniz ofis içerisinde istemediğiniz nesneleri kaldırtabilirsiniz. Dilerseniz kendi ekipmanlarınızı getirebilirsiniz. Böylelikle taleplerinize en uygun ofis tasarımını oluşturarak, işletmeniz için yeni bir iş alanı elde edebilirsiniz.

Hazır Ofis hizmetlerinin kendi içerisinde bulundurduğu büyük avantajlardan biri güçlü ve canlı toplu odalarıdır. Ofislerin en önemli noktalarından bir diğeri ise ofis içerisinde ki çalışanlarla ya da müşterilerle gerçekleştirilen toplantılardır. Müşteriler ile aranızda etkili diyaloglar kurabilmek için, mutlaka ofisiniz içerisinde bir toplantı odası bulunmak zorundadır. Hazır Ofis hizmetleri veren Workhaus olarak biz ofisinizin bulunduğu bina içerisinde size en iyi toplantı odalarını sunmaya çalışıyoruz. Bu odaların içerisinde, işletmenizi en prestijli şekilde gösterebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bir toplantı esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü malzeme ve hizmet sağlanmaktadır.

Hazır Ofis hizmetleri tarafından kiralayacağınız ofisler, kiraladığınız konumun en merkezi noktasında olacağından işletmenizin prestijini bir üst kademeye taşıyarak markalaşma yolunda işletmenize büyük fayda sağlayacaktır.

 

Hazır Ofis Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir projeye başlıyorsanız ya da bir girişime adım atıyorsanız ofis seçimini oldukça iyi yapmanız gerekmektedir. Sanal Ofis ya da Hazır Ofis çözümleri bu konuda en iyi seçeneklerden sayılabilir. Örnek aldığınız girişimlerin ofisleri, milyar dolarlık ofislerdir ve oldukça büyük altyapıya sahiptirler. Girişiminiz ve projeniz için önceliğiniz ofis değil reklamlarınız ve ürününüzün en iyi şekilde gelişebilmesidir. Bu yüzden ofis konusunda ki harcamalarınız en minimum düzeyde olmalıdır. Bu konuda hazır ofis hizmetleri girişimler için en çok kullanılan seçeneklerden bir tanesidir. Kullandığınız kadarını ödediğiniz, kullanmadığınız kadarını ödemediğiniz ofis seçenekleri içerisinde yer alan esnek maliyetli bir çözümdür. Maliyet konusunda ipler tamamiyle sizin elinizdedir.

Hazır Ofis hizmetleri içerisinde en önemli olanlardan bir tanesi de konumdur. Kiralamış olduğunuz hazır ofisin bilinen bir yerde olması tahmin edeceğiniz üzere büyük bir avantajdır. Bir şirketin, firmanın iletişim bölümünde ki adresin tanıdık olması o şirketin güvenilirliğini de arttırmaktadır. Ancak vakit nakittir sözünü de ele aldığımızda, ofisinize giderken vaktinizi fazla harcayan bir lokasyonda olması sizin için olumsuz durumlar yaşatabilir.

Ofis kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de yarının ne olacağını pek kestiremiyor iseniz, esnek ödeme yöntemlerine sahip hazır ofis sağlayıcılarından kiralayın. 12 ay ya da 24 ay gibi uzun dönemli ödemelere bağlayan kontratlardan kaçının. Özellikle aldığınız hizmetin içerisine neler dahil, neler dahil değil iyice görüşün. Ay sonunda farklı faturalarla karşılaşmanız, bütçe planlarınız için pekte sağlıklı olmayabilir.

Hazır Ofis hizmetlerinin en iyi yanlarından biri de ortak alanlarının oldukça geniş oluşu. Böylelikle bu alanlarda geçirdiğiniz vakitler içerisinde farklı kitleden insanlarla tanışarak, hiç ummadığınız anlarda yeni müşterilerinizle tanışabilirsiniz.

 

Detaylar

KATEGORI

Blog

Yazar

Berk

Yorum Bırak

Yorumunuz gönderiliyor.

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir Kontrol edildikten sonra yayına alınacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Etiketler

Hazır Ofis